Yoga

Od ZÁŘÍ 2016 začínají opět pravidelné lekce yogy. Stačí si jen vybrat nebo poptat individuální hodinu dle vašich možností.

Cvičí lektorka Eva Swalens Řepová

Jednotná cena 99 Kč za hodinu cvičení v prostorách Černobílého centra Praha 1.

Ukázková hodina cvičení ZDARMA proběhne 5. září 2016 od 18:30 hodin. Můžete se přihlásit zde.

 

Kapka yogy

Jednoduché sestavy cviků pomáhající k uvolnění a protažení těl úplných začátečníků. Každá hodina je samostatným celkem a podmínkou není ani znalost yogy.

Více informací zde.

Pravidelně každou středu vždy od 18 hodin. Přihlásit se můžete SMS na číslo 602 936 144 

NOVINKA - Kapka yogy pro lepší vstávání - pravidelně každé pondělí vždy od 7 hodin. Přihlásit se můžete SMS na číslo 602 936 144 

 

Cvičení podle pěti prvků

Během pěti dnů si společně představíme ucelený cvičební program, vycházející z učení Tradiční čínské medicíny. Během této doby se důkladně protáhneme, prodýcháme a každý den si představíme soubor cviků zaměřený na jednu oblast našeho těla. Cvičení bude doplňovat vždy barva, vůně a hudba, harmonizující s daným prvkem. Po cvičení je možné zůstat a popovídat si o procvičované oblasti z pohledu Tradiční čínské medicíny.

Více informací zde.

Termín na vyžádání. Přihlásit se můžete SMS na číslo 602 936 144 

 

PARTNERSKÁ YOGA nejen pro páry

Cvičení určené pro všechny, kdo se nebojí poznat nejen vlastní tělo, ale i tělo svého partnera. Cvičí se s kamarádkou, kamarádem nebo životním parnerem - důležitá je souhra a vnímavost. 

Během cvičení se naučíme uklidnit svou mysl a dech. Prohloubíme prožitek z pohybu a najdeme vlastní rovnováhu.

Pravidelně každé pondělí vždy od 18 hodin. Přihlásit se můžete SMS na číslo 602 936 144 

YOGA PRO SENIORY

Nikdy není pozdě začít pracovat s vlastním tělem a duší. Pomaličku, jen v rytmu sebe sama budeme objevovat své možnosti, schopnosti, ale hlavně radost z pohybu a života...

Nabízíme jemná cvičení určená všem, kdo mají chuť protáhnout si své tělo. Nikdy není pozdě začít s něčím novým a prospěšným. Společně a velmi pomalu se budeme učit, co nám tělo dovolí a pozorovat, jak se stáváme ohebnějšími. Cvičení probíhá v malých skupinkách a lektorka se individuálně věnuje každému účastníkovi nejen při cvičení, ale i jemnou doplňující masáží. Přijďte se podívat na ukázkovou hodinu zdarma.

Rezervace nutná - mail: averepova@seznam.cz nebo SMS 602 936 144

 

Fotografie použita dle Creative Commons KimManleyOrt  Eva Swalens Řepová © 2016 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode