Umělecké fotografie

Jedná se o fantazijní makrofotografie autora Dušana Swalense. Prohlédnout si je můžete na webových stránkách:
 

www.swalens.eu

 
Jsou úchvatné jako originální výzdoba interiérů nebo exteriérů v podobě zarámovaných velkoplošných fotografií nebo vodoodolných panelů.
Jako doslova překvapivé dárky jsou publikované knihy makrofotografií nebo kalendáře.
Vše k prohlédnutí a zakoupení v Černobílém centru Praha.
 
Z pohledu na nevídaná díla na vás dýchne pozitivní energie jež léčí tělo i duši a přináší harmonii s vitalitou. Přijďte se přesvědčit a zadarmo pokochat do Černobílého centra Praha.
 

V ČBC jsou stále k vidění makrofotografie Dušana Swalense

 

Souborná výstava makrofotografií „Elementy – Bio – Loutky“ představuje průřez dosavadního díla Dušana Swalense a umožní návštěvníkům podívat se na život očima fantazie. V prostorách Černobílého centra budou vystaveny tři soubory fotografií, které autor světu poodhalil i v knižním cyklu Makrofotografie.

Elementy byl první svazek tohoto cyklu, který pro své vyjádření používá základní prvky zobrazující v detailu abstraktní živly vodu, oheň, vzduch a zemi ve velmi netradičním pojetí.

Projekt Bio představuje rostlinnou říši fantazijním pohledem z blízka. Je realizován ve volné přírodě, vlastní sbírce a také botanických zahradách dvanácti evropských zemích, v New Yorku nebo na Srí Lance.

Fotografie loutek byly pořízeny v unikátní světové sbírce královského loutkového muzea Peruchet v belgickém Bruselu a jejich cílem je poukázat na vývoj loutek v průřezu času i prostoru.

Všechny tři soubory byly prezentovány nejen na výstavách, ale i knižně s texty přeloženými do devíti světových jazyků. Fotografie byly uveřejněny v mnoha galeriích, kde je shlédlo nespočet návštěvníků. To jim dodává punc jedinečnosti, který si můžete přenést do vlastního domova. Největší dosavadní událostí tvorby byla výstava v oblasti světově proslulých galerií v Chealsey  v New Yorku.

Při vernisáži 29.8. v 18 hodin máte jedinečnou příležitost si nejen fotografie, knihy a kalendáře prohlédnout, ale i zakoupit za výprodejní ceny neboť se na příští rok chystají nové soubory.

Celým večerem vás bude ve svém Černobílém centru provázet majitelka pořádající společnosti Yesowl Consulting s.r.o. Eva Řepová  a z Belgického království přijede i sám autor Dušan Swalens. Dušan na tento den přiveze ze své čokoládovny v Brugách ochutnávku čerstvých pravých belgických ručně vyráběných pralinek.

Na vernisáž naváže na podzim seminář makrofotografie, který shrne průřez Dušanovy tvorby a posluchačům představí i něco ze zákulisí jejich vzniku.

Fotografie použita dle Creative Commons KimManleyOrt  Eva Swalens Řepová © 2016 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode