Lenka Lindaurová

Lektorka výtvarných kurzů pro děti i dospělé

 

Předchozí zkušenosti a praxe

Lenka je výtvarná kritička a kurátorka, vedla umělecké časopisy Umělec a Art&antiques, pět let byla ředitelkou Společnosti Jindřicha Chalupeckého pro výtvarné oceňování mladých výtvarníků, natočila dva dokumenty o současném umění, publikuje v různých médiích a je autorkou knihy Mezera, mladé umění v Česku 1990-2014. Je duší projektu Art´s Cool, který od května 2016 představuje v Černobílém centru Praha.

 

Styl učení

Art´s Cool je umělecká škola, která učí jinak!

Objevte svoji kreativitu a naučte se vidět novýma očima.

Umělecké kurzy na Praze 1 vedou prestižní čeští umělci. Kurzy jsou tematické a zahrnují malbu, kresbu, fotografii, autorskou knihu, design, šperk, módu i intermediální tvorbu.

Uplatňujeme individuální přístup pro dospělé i děti – v kurzu je maximálně 10 účastníků. Nabízíme možnost vytvoření kurzu na míru pro jednotlivce i týmy.

Art´s Cool založila Lenka v roce 2015. Kurzy jsou postaveny na zkušenostech prestižních osobností - umělců, kteří je jako lektoři vedou. Jde o přední české umělce, jejichž tvorba je na webových stránkách školy www.artscool.cz také představena.

Kurzy jsou tematické – většina z nich se zabývá klasickými médii, ale každý z nich má svá specifika podle osobnosti lektora, programu a cíle. Nabízíme kurzy krátkodobé, dlouhodobé i jednodenní workshopy.

Naši lektoři:

Eva Eisler, Erika Bornová, Milena Dopitová, Tomáš Císařovský, Jan Merta, Antonín Střížek, Petr Nikl, Tomáš Lahoda, Jiří Votruba, František Matoušek, Karel Štědrý, David Böhm a Jiří Franta, Karel Cudlín, Pavel Šmíd a mnoho dalších.

Oslovte nás – jsme připraveni splnit každé vaše přání.

Co Lenka v ČBC učí?

  • výtvarné kurzy a workshopy 
  • a připravujeme další ...

Fotografie použita dle Creative Commons KimManleyOrt  Eva Swalens Řepová © 2016 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode