Harmonizace těla

Celodenní workshop harmonizace těla je zaměřen na individualitu a originalitu každého z nás. Jelikož jsme každý jedinečný, vyhovují každému jiné „techniky“ práce s emocemi i následné relaxace.

Přijďte si vyzkoušet možnosti, které Vám pomohou k harmonizaci těla i mysli a následně si vyberte, co vyhovuje právě Vám.

Denní energetická sestava podle Donny Eden – naučíte se jednoduché techniky, které můžete používat každý den. Pomocí těchto technik si vytvoříte pozitivní energetické návyky. Tyto techniky zlepšují tok energie, oživují základní energetické dráhy, zvyšují vitalitu, odolnost a zlepšují funkci imunitního systému. Dozvíte se také, kde na těle jsou neurolymfatické body, které díky masáži detoxikují Vaše tělo a vyčistí stagnující emocionální energii.

Práce s emocemi – v průběhu života jste již jistě zjistili, že negativní emoce dokážou ovlivnit Vaše reakce i celkovou psychickou pohodu. Možností, jak propustit tyto emoce, aby Vás neovlivňovali a jak si srovnat jistý „vnitřní chaos“ je mnoho.

Kresba - vyzkoušíte si, jak se zbavit negativních emocí pomocí papíru a pastelek, kdy se z toho „vykreslíte“ – uvolníte a propustíte tak tyto emoce.

Psaní – negativní emoce a energie často sílí, pokud máte v sobě takzvaný „vnitřní chaos“- zkrátka nevíte, co vlastně chcete a kde začít, protože je tolik věcí a oblastí ve Vašem životě, které potřebujete řešit. Vytvoříte si Vaše vlastní Kolo rovnováhy, díky kterému si srovnáte, jaká oblast je teď pro vás v životě prioritní a na co zaměřit pozornost.

Léčivé kameny – povíme si, které kameny pomáhají k uvolnění psychických a emocionálních bloků. O těchto kamenech si nejen povykládáme, ale také si vyzkoušíte, jak na Vás působí. Dozvíte se také, jak je správně čistit a dobíjet čistou, pozitivní energií.

Tibetská mísa – je „nástroj“, který Vám může pomoci na základě vibrací uvolnit negativní emoce z těla. Práci s Tibetskou mísou si budete moci osobně vyzkoušet a dozvíte se, jak si vybrat nejvhodnější právě pro Vás.

Naučíte se také, jak zmírnit např. stres, paniku nebo nervozitu pomocí stimulace neurovaskulárních bodů.

Jak vytestovat potraviny, které tělu prospívají a které naopak tělu vadí – pro fyzickou a psychickou pohodu je velice důležitá strava. A naše tělo nejlépe ví, co právě potřebuje. Naučíte se, jak získat odpověď od Vašeho těla, co právě potřebuje a kterým potravinám se vyhnout. Pro praktickou ukázku bude k dispozici pár základních potravin, kde si společně vyzkoušíme, jak na kterou potravinu reaguje Vaše tělo.

Harmonizace těla a mysli – stejně tak, jako je důležité zbavovat se negativních emocí, je důležité i relaxovat a dobíjet se energií pozitivní.

Aromaterapie – představím Vám italské vonné olejíčky, které harmonizují tělo i energetický systém a povíme si, jak s těmito olejíčky pracovat.

Léčení barvami a obrázky – pocity štěstí, lásky a další pozitivní emoce i energie se dají krásně přenést na papír a nechat potom tento „obrázek“na sebe blahodárně působit. Pokud máte pocit, že neumíte kreslit – nemusíte se ničeho obávat!! Vaše duše Vás pomocí barev a tvarů povede sama

Léčivé kameny a Tibetská mísa – léčivé kameny a Tibetská mísa nám pomáhají nejen zbavit se negativních emocí a energií, ale také nás nabíjejí energií pozitivní a léčivou.  

S sebou: pohodlné oblečení, polštářek, polévkovou lžíci, „hopík“ (pokud máte), blok, psací potřeby (pastelky)

Lektorka: Ing. Monika Vondráčková

Zaváděcí cena: 750 Kč

Termíny: neděle 9. října 2016 nebo sobota 29. října 2016 vždy od 9 do 16 hodin - počet míst omezen!!!

Fotografie použita dle Creative Commons KimManleyOrt  Eva Swalens Řepová © 2016 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode