Eva Swalens Řepová

Majitelka, zakladatelka a srdce Černobílého centra.

Lektorka a účetní (www.ucetnieva.cz); cvičitelka yogy a masérka (www.poradenstvisattva.cz); majitelka společnosti Yesowl Consulting s.r.o. a spoluzakladatelka Černobílého centra. Pořadatelka psích táborů.

Předchozí zkušenosti a praxe

Lektorka a odborná garantka účetních a podnikatelských kurzů. Aktivně se věnuje jógové praxi, vzdělávání v účetní a daňové problematice. Vede společnost Yesowl Consulting s.r.o a s partnerem i prostor Černobílého centra. Ve zbytku volného času se věnuje osobnímu poradenství a konzultační činnosti.

Má za sebou studium oboru účetnictví a ekonomie. Na Vyšší odborné škole pak studovala obor veřejné právo a získala titul DiS. V roce 2013 ukončila studium MBA v oboru marketing, média a soft skills a nyní skládá zkoušky I.stupně certifikace účetních. Co se masáží týče, zúčastnila se mnoha kurzů zakončených certifikátem odbornosti a ročního rekvalifikačního studia zakončeného zkouškou na pozici Nižší zdravotnický pracovník.

Od 10 let se věnovala kynologii se zaměřením na služební plemena. Poslední 4 roky jí na cestách dělá společnost fenka plemene shih-tzu Sellyn.