Eva Swalens Řepová

majitelka, zakladatelka a srdce Černobílého centra

Lektorka a majitelka účetní kanceláře (www.ucetnieva.cz); terapeutka duší (www.poradenstvisattva.cz); majitelka společnosti Yesowl Consulting s.r.o. (www.yesowl.cz) a spoluzakladatelka Černobílého centra. Veganka a cvičitelka yogy.

Předchozí zkušenosti a praxe

Lektorka a odborná garantka účetních a podnikatelských kurzů. Aktivně se věnuje jógové praxi a osobním terapiím pro dvounohé i čtyřnohé klienty. Vede společnost Yesowl Consulting s.r.o a s partnerem i prostor Černobílého centra. Ve zbytku volného času se věnuje studiu Tradiční čínské medicíny a osobnímu rozvoji.

Má za sebou studium oboru účetnictví a ekonomie. Na Vyšší odborné škole pak studovala obor veřejné právo a získala titul DiS. V roce 2013 ukončila studium MBA v oboru marketing, média a soft skills. Co se masáží týče, zúčastnila se mnoha kurzů zakončených certifikátem odbornosti a ročního rekvalifikačního studia zakončeného zkouškou na pozici Nižší zdravotnický pracovník.

Od 10 let se věnovala kynologii se zaměřením na služební plemena. Poslední roky jí na cestách dělá společnost fenka plemene shih-tzu Sellyn.

Rolovat nahoru