CHCETE MÍT AKTUÁLNÍ INFORMACE?

Odborné kurzy

Odborné kurzy pro Vás připravujeme v průběhu celého roku.

Vybíráme témata, která rozšíří a prohloubí Vaše odborné znalosti a pomohou porozumět a zefektivnit každodenní pracovní procesy. Soustředíme se na praktické znalosti. Smyslem našich kurzů je připravit Vás na každodenní překážky. Pomůžeme Vám je přeskočit.

Zajímá Vás některé z níže vypsaných témat? Kontaktujte nás a my vypíšeme termín dle Vašich možností!

Těšíme se na Vás na cernobile@centrum.cz

Základy podnikání

20 x 6 hod.

Pokud potřebujete získat rekvalifikaci pro zahájení vlastního podnikání, proč se nepřihlásit přímo do podnikatelského kurzu? Během dvaceti přednáškových dní se seznámíte se základy práva potřebného pro podnikání, marketingu na jeho podporu, ale i ekonomie a účetnictví, abyste se orientovali v daňové problematice a vykazování vlastního podnikání.


Cena: 12.000,--

Tvořivé podnikání

6 x 6 hod.

Ojedinělý projekt vzdělávání připravující budoucí podnikatele na podnikatelské prostředí a obhajobu vlastního podnikatelského záměru. Během šesti dnů získají základní znalosti z oblasti práva, účetnictví a marketingu, které jim pomohou při sestavení vlastního podnikatelského záměru. Ten si poslední dne obhájí před ostaními účastníky kurzu a dostanou tak zpětnou vazbu na svůj záměr.

Cena: 4.500,--

Administrativní práce

6 x 6 hod.

Posluchači se kromě administrativní práce seznámí se základy práva, marketingu a proniknou i do tajů účetnictví. Poslední den si vyzkouší praktický nácvik modelových situací v podniku a optimální řešení.


Cena: 4.500,--

Základy ekonom. orientace

5 x 6 hod.

Posluchači se seznámí s ekonomickými principy, problematikou financování a účtováním bez Má dáti a Dal. Kurz je určen pracovníkům managementu, kteří se potřebují prakticky zorientovat v účetnictví a ekonomických datech.

Cena: 4.000,-- 


Praktický marketing

8 x 6 hod.

Během osmi přednáškových dní se posluchači seznámí se základy prezentace firmy v on-line i off-line prostředí. Kurzy jsou doplněny praktickými příklady a zadáními, která směřují posluchače k hledání vlastního stylu prezentace.

Cena: 6.000,--

Základy práva pro účetní

4 x 6 hod.

Tento kurz je vhodný pro podnikatele a účetní, kteří potřebují získat základní právní povědomí pro svou práci.

 Seznámíte se s legislativou a vyzkoušíte si na reálných příkladech sestavení vybraných dokumentů. Důraz je kladen především na témata potřebná pro práci účetní.


Cena: 2.400,--