Léčivá metoda Access Bars

Abychom žili s radostí, lehkostí a úspěšně.

Léčivá metoda Access Bars® je součástí Access Consciousness® (Přístup k vědomí).

Slyšeli jste už, že máme na hlavě 32 bodů, na nichž můžeme lehkými doteky, jako tlačítkem Delete, odbourávat podvědomé emocionální, mentální a energetické bloky, které nám nedovolují žít naplno, s chutí a úspěšně? Různé body, různé druhy životních témat. Zde jsou uloženy vzpomínky, emoce a pocity, nabytá přesvědčení a postoje, které jsme si v průběhu života vytvořili, nebo je převzali.

Díky stimulaci citlivých bodů v oblasti hlavy dochází k uvolnění zablokované energie a harmonizaci jejích toků. Během terapie dochází k samovolnému odblokování a vítaným změnám v mysli, srdci i těle.

Jak to probíhá

 • Terapie Access Bars® je velmi příjemná. Pohodlně ležíte na lehátku, a přitom, i kdybyste usnuli a vědomě nespolupracovali, harmonizuje se tok a léčivá síla energií a dochází k samovolnému odblokování a vítaným změnám v mysli, srdci i těle.
 • Není nutné, abyste se svěřovali, pokud nechcete. Můžete přijít se záměrem přispět k řešení konkrétního tématu, nebo se prostě s lehkostí oddat samovolnému procesu energetické a kvantové léčby, kdy naše vnitřní inteligence řídí zlepšení v pořadí podle vlastních, vnitřních priorit.
 • Jemné doteky na bodech spouštějí neuvěřitelně relaxační proces. Lidé mi sdělují, že se cítí po této hodince až hodince a půl velmi lehce, i povzneseně, cítí osvěžení jako po vydatném spánku nebo masáži. To, co je před příchodem znepokojovalo a štvalo, je už nechává v klidu.

Čím je metoda prospěšná

 • Již během ošetření se uvolňují zablokované energie v energetických drahách, aktivují se schopnosti mozku, jasné vnímání a uvědomování si, zakotvení v přítomnosti, orientace v situacích, kreativita, sebejistota, optimismus. Ruší se zbytečný strach a stres, tím se uvolňuje napětí (občas je to hned znát i třeba ve svalech a kloubech), mizí i tisíce let přenášená omezení. Objeví se nápady a cesta, jak vyřešit, co se zdálo být těžko řešitelné.
 • Opravné procesy probíhají i později po ošetření. Nejsilnější účinek trvá asi měsíc. Vícenásobným opakováním ošetření se odbourává stále více a více bloků. Nakolik si dovolíte využít pro sebe revoluční i jednoduché nástroje kvantových procesů, s nimiž se zde seznámíte, mohou se dít ve vašem životě veliké věci.
 • Ošetření je vhodné pro dospělé i děti. U dětí dochází k spuštění Access Bars® bodů zpravidla zvlášť lehce. Ještě neuvažují o tom, co je a není možné.

KDY

Individuální terapie

datum i čas dle dohody

poptejte se

CENA

1 000 Kč

prvních 60 min.

200 Kč

každých dalších 15 min.

500 Kč

děti do 15 let, čas do 30 min.

si své místo pro relax

Terapie je individuální. Zeptejte se na váš požadovaný termín.

Váš email bude použit v souladu s platnou legislativou a našimi pravidly na ochranu osobních údajů pouze za tím účelem, za jakým nám jej poskytujete.

jak vyrobit lapač snů

Vyrob si lapač

Vyrob si svůj lapač snů. Nebo mámě, babičce, kamarádce. Dárek osobitý, originální, dle tvé fantazie. Relax maximální, sny už jen růžové 😉

Umotejte si lapač z pavučiny hezkých snů, jemného peří a barevných korálků a pentlí.

Osobitý, jemný, romantický nebo divoký. Pro své snění nebo jako dárek.

Na 2,5 hodiny zapomeňte na svět okolo a ponořte se do mystiky, symboliky a jemné motoriky.

Těšíme se na vás! 

Jak to probíhá

 • V praktické části si vyberete od nás předpřipravený kruh, který si vypletete a následně ozdobíte provázky, bavlnkami, korálky a peříčky.
 • Díky předem vyrobenému kruhu máte dostatek času na kreativní část výroby. K dispozici budete mít všechny potřebné materiály.
 • Naučíte se, jak si kruh vyplést a jak lapač ozdobit. Můžete ve výrobě tedy pokračovat doma a vyrobit krásné dárky pro vaše blízké.
 • Kurz trvá 2,5 hodiny a v ceně jsou zahrnuty veškeré materiály potřebné k výrobě.
 • Kurz pořádáme ve dvou, proto se vám budeme moci individuálně věnovat a rády vám s výrobou pomůžeme.

Co vám kurz dá / Co se naučím

 • Domů si odnesete hotový lapač a dobrý pocit ze společného tvoření.
 • Originální vlastnoručně vyrobený dárek pro vaše blízké nebo pro vás jen tak pro radost.
 • Alespoň na chvíli zapomenete na starosti všedního dne a zrelaxujete svoji mysl při tvoření.

KDY

7.2. 2019

18:00 - 20:30

1 x 2,5 hod.

S KÝM

Tereza Grafnetterová

Tereza Grafnetterová

+

Petra Svobodová

CENA

0

za kurz

1 x 2,5 hod.

si své místo v kurzu

Pro zachování kvality kurzu je počet míst omezen! Tak neváhejte a ulovte si své místo co nejdříve!

Váš email bude použit v souladu s platnou legislativou a našimi pravidly na ochranu osobních údajů pouze za tím účelem, za jakým nám jej poskytujete.

Rolovat nahoru